בניית אתר תדמית בוורדפרס

השילוב בין אתר תדמית לבין מערכת הניהול של וורדפרס, הוא שילוב מנצח. כזה המאפשר מצד אחד שמירה על האינטרסים של בעל אתר התדמית ומצד שני, מיצוי מלא של היכולות אשר מציעה מערכת הניהול הייחודית הזו. היום, בניית אתר תדמית בוורדפרס היא דבר נפוץ, טבעי – וגם לך מגיע אחד כזה!

אופי דומה ומטרות זהות

אתרי תדמית הם אתרים שתפקידם להציג את בעל האתר בצורה הטובה ביותר. כלומר: להוות מעין במה וירטואלית, בה הוא יוכל להראות לגולשים ולציבור הרחב מהן יכולותיו, במה הוא מתמחה, מה התועלת שלו לגולש וכדומה.
אתרים מהסוג הזה יכולים לשמש, מצד אחד, אושיות ציבוריות כמו פוליטיקאים או זמרים, ומצד שני בעלי עסקים קטנים כמו אינסטלטורים, נגרים, עורכי דין או חייטים.

מערכת וורדפרס היא מערכת חינמית, עם פאנל ניהול בשפה שתבחרו כנוחה לכם ומעל הכל – בעלת ממשק ניהול פשוט ונוח. פיתחתי מספר תבניות בסיסיות שיכולות לזרז את בניית האתר שלך, כך שמרגע אישור הגרפיקה הכל יכול להיות מוכן בתוך זמן קצר! דוגמאות לאתרי וורדפרס שעיצבתי ובניתי.

כמה קצר? זמן הפיתוח שלי משתנה ונע בין 7-12 ימי עבודה לבניית האתר תלוי בפונקציונאליות שלו.

יש בכך תועלת אדירה לאנשים עבורם מיועדת בניית אתר תדמית בוורדפרס. סוף סוף יש להם כלי – ומדובר באחד הכלים הטובים ביותר שקיימים היום, באחריות – שיכול לשרת אותם נאמנה, לענות על כל בקשותיהם, להיראות טוב, לשמש אותם בקלות והחשוב מכל: להציע דרך קצרה ופשוטה ליישום כל התהליך.

ממשק נוח להפליא – ובעברית

כאמור, יש למערכת יתרון אחד עצום: הפשטות שבה. בניתי אתרים לעשרות לקוחות שאינם בעלי רקע טכני ועדיין ידעו להסתדר עם המערכת. ממשק הניהול הוא משהו שמתרגלים אליו מהר מאוד- בדיוק כמו למידת ממשק תיבת המייל שלכם. לנוחיותכם- מצורף צילום מסך של ממשק המערכת- קליק והיא גדלה!

רוצים לקחת מערכת לנסיעת מבחן כדי לראות שהיא באמת פשוטה?

צרו איתי קשר כאן או בטופס מצד שמאל ואשמח לשוחח, להכיר את הצרכים, ולתת לכם גישה מלאה למערכת לדוגמא שפיתחתי כדי שתטעמו את החלב דקה לפני שאתם קונים את הפרה ; ) מאני