אודות סטודיו מאני דיזיין

ניווט בדף אודות טרום מאני דיזיין / רקע תעסוקתי / הוכחות בשטח

אני מאני 🙂 ואני הרבה דברים.
במאני דיזיין – אני מעצבת, מתכננת ומתכנתת אתרי תדמית מתוך זוית ראיה נרחבת של הגדרת מטרות האתר ומהותו.
אני מקדמת אתרים עוד לפני שזה נחשב כמקצוע או בטח כותרת שאמא שלי תוכל להתגאות בה.

מה אני מציעה?

תהליך בניית אתר בצורה לא שגרתית – בקלות, בפשטות, במקצועיות ויעילות.
קורסים וסדנאות למי שרוצה להיות מקדם אתרים מקצועי ולעבוד בתחום, לארגוני פיתוח שרוצים להקנות ידע ב SEO למתכנתים, לבעלי עסקים שרוצים לדעת איך לעשות זאת לבד או לוודא שחברת הקידום שלהם אכן מבצעת את העבודה על בסיס חודשי.

אז מי אני?

טרום מאני-דיזיין

ב2004, במהלך לימודי עיצוב גרפי, זיהיתי את הפוטנציאל הענק במשהו שהופך להיות חינמי ונגיש – האינטרנט! החלטתי להכות בברזל כל עוד הוא חם וללמוד עצמאית פלאש ובניית אתרים. זה לקח שבוע 🙂

3 שנים עבדתי בהתנדבות ורדפתי פיזית אחרי לקוחות שחיפשו מעצבים כדי לבנות תיק עבודות, לצבור מוניטין וניסיון.

בשנת 2007 פתחתי רשמית את הסטודיו והתחלתי לעבוד בחברה שהובילה את תחום בניית האתרים בארץ – נירוקס, שם ליוותי לקוחות בתכנון האתר ובנייתו. שנה וחצי קדימה ועברתי לעסוק בחברה בתחום “חדש” – “קידום אתרים”.

רקע תעסוקתי

2007-2010 – נירוקס בנתה אתרים בקצב מסחרר כי הייתה בין הבודדות שהצליחו לבנות אתרים עם מערכות ניהול מותאמות אישית. ליוויתי כל כך הרבה לקוחות וזה נחמד לראות אחת ליום לקוח שהפך למותג ולדעת שהייתי שם כשרק נולד.
ב-2008 התחלתי לקדם אתרים. עוד לפני שהיו עדכונים של גוגל, והנחיות ועונשים. עוד לפני שהיו בכלל חברות קידום או מישהו “מכר” שירותי קידום. הלכתי לכנסים ולפגישות של אנשים מהתחום ושם פגשתי אותו ושוחחנו מבלי לדעת כלום אחד על השני. שבועיים לאחר מכן ובעודי באמצע ההריון הוא אמר לי שאני חייבת לעבוד אצלו. כשהבנתי איפה זה אצלו ידעתי איך הרגיש עמרי כספי כשNBA קורא לו.

2010 – 2012 – אני גם אמא! ואני מצטרפת לנבחרת האלופים בקידום אתרים באחת החברות המובילות: SEO Israel. הקמתי אתרי תמיכה, קידמתי אתרים, ניהול מוניטין חוצה עולם ועברתי את הסמכת גוגל אדוורדס. מבין לקוחותיי הבולטים והמרוצים היו- דנאל כח אדם, דנאל סיעוד, מכללת רמת גן, מרכז המרצים, מלון קרלטון, אתר המסעדות 2eat ועוד רבים וטובים.

2013-2014 – עשית זאת שוב! ואני אמא בפעם השנייה. כשירון פנה אליי הוא אמר שהוא הגיע לשלב בקריירה שאו שהוא הולך למנכ”ל בחברה נוספת או שהוא עושה לביתו ומקים חברה משלו. כדי שזה יצליח האדם שהוא צריך לצידו זו אני. בטח שהלכתי על זה!! ושניה לפני 2013 הקמנו את BHS ואני הייתי מנהלת הפיתוח בקבוצה. גייסתי עובדים ומנהלים, הקמתי מחלקות, העסקתי פרילנסרים וגם ניהלתי באופן אישי את לקוחות הפרימיום בחברה עם תקציבי 100K ומעלה. בשנה וחצי עיצבתי והקמתי מעל 40 אתרי לקוחות בנוסף ללקוחותיי במאני דיזיין.

2014 – הגוזלים עוזבים את הקן כי הוא כבר קטן להם. חיפשתי משהו אחר. לאו דווקא אחריות על עובדים אלא אחריות על מעשים. לעשות מעשים גדולים באמת. תקציבים של מאות אלפים הפכו לפחות משמעותיים. רציתי להוכיח לעצמי שלא חייבים תקציבי עתק כדי להרוויח מיליונים. התחלתי לעבוד בוויליאם היל – בוקי בריטי. ראיתי איך החלטות כמו שינוי עיצוב לבאנר, צבע של כפתור והדגשת תכנים יכולה להעלות את הרווחים. וכשאני אומרת רווחים הכוונה היא למיליונים. בפאונדים. בין לבין היו לי גיחות לחו”ל ושיחות מרובות משתתפים חוצי יבשות בהם הדרכתי צוותים טכניים, צוותי קידום וכו’ כדי לדעת כיצד לגשת לעבודה *נכונה* על אתר בראייה לעתיד.

בוויליאם היל קרו שני דברים משמעותיים בחיי-

הראשון – החלטתי לסגור זמנית את הסטודיו אחרי 9 שנות פעילות – 2007-2016

השני – הכרתי עולם אחר והשגתי בשמחה ובכיף רבים את התואר “מטפלת בתטא הילינג”.

היום, במבט מושכל – אני יודעת מה אני באמת צריכה לעשות. אני יודעת מה הייעוד שלי.
אני עוזבת את וויליאם היל, המקום שהוא בשבילי כמו בית ופותחת את ביתי למשהו אחר.

רוצים לדעת עוד עליי?

למידע מקצועי ותעסוקתי בקרו בפרופיל הלינקדאין שלי.

רוצים לדעת מה עוד אני עושה? מטפלת בתטא הילינג בקליניקה שלי ברמת גן בשילוב כל הידע המקצועי שלי שהוא אינטרנט ושיווק.

אני מציעה פתרונות שהם מעבר ל 180 ו-360 מעלות
חוויות שהן הרבה מעבר ל- 3D
ידע עדכני ורלוונטי לעסק שלכם
שיפור היכולות האישיות שלכם
הסרת כל החסמים שלך
והכל בדרך למה שאתם תגדירו כהצלחה

בואו להצליח איתי – צרו קשר או חייגו 072-395-1886