המלצות לעיצוב גרפי

תודה על עיצוב לוגו שמשרה תחושת זרימה קדימה, לעתיד חדש ומוצלח. הלוגו משרת נאמנה את מוטו האתר

אלי דניאלי, מנהל האתר
לוח דרושים Jobaba

מיומנות, הגדלת ראש וגישה נעימה - ללא ספק מדובר במעצבת מוכשרת שעיצבה לנו לוגו מושלם ונעים לעין

המון תודה!
צוות אתר IsraJob

עלות עיצוב לוגו

עיצוב לוגו בפורמט אינטרנט - 800 ש"ח. הלוגו יועבר בפורמט: JPG, GIF, PNG.

עיצוב לוגו לדפוס (וקטורי) - 1,200 ש"ח. הלוגו ישלח אליכם בפורמט AI שתוכלו לשלוח לבית דפוס או לגרפיקאי שלכם וגם בפורמטים לשימוש באינטרנט: JPG, PNG, GIF.

עיצוב גרפי לאינטרנט Vs עיצוב לדפוס

בעיצוב לוגו או עיצוב גרפי בכלל לדפוס, יש להקפיד על מספר כללים ברורים:
  1. לוגו בפורמט וקטורי- לוגו מסוג זה יאפשר לכם להדפיס כל מוצר בכל גודל- החל מכרטיסי ביקור, פולדרים וקטלוגים ועד לשלטי חוצות, רולאפים לתערוכות, מיתוג המשרד וכלי הרכב שלך וכלה בשימושים שונים לאינטרנט- עמוד הפייסבוק למשל, כרטיסי עסק באתרים שונים ועוד.
  2. הוספת צל לפונט בלוגו- למרות שכתב מוצלל יכול להראות עשיר יותר, הוא לא תמיד יוכל לשמש אתכם לכל מוצרי החברה, כדוגמת: מדבקות לרכבים או לדלתות המשרד. גם במקרה של העברת מסמכים בפקס ייתכן והלוגו ייצא פחות ברור בשל הצל שלו. אני ממליצה להוסיף צל ללוגו המיועד לשימוש אינטרנטי בלבד.

גם לך מגיע שרות מנצח!

לייעוץ אישי ומקצועי צרו קשר

053-335-3331

או מלאו את הטופס ואתקשר

שם:
מייל:
טלפון:

עיצוב גרפי, מיתוג ועיצוב לוגו לתדמית מנצחת

לפני שאספר לך מהו לוגו ומה כולל תהליך עיצוב גרפי ללוגו אפתח ואומר שאינני מגבילה (חוזית) את כמות הסקיצות שתקבל. כך תוכל להיות סמוך ובטוח שלא תבזבז משאבים כלכליים יקרים בתהליך שלא תדע האם בסופו, כלקוח, תהיה מרוצה או לא. מדוע אין הגבלה? כי אני יודעת בוודאות ומניסיון שעם אפיון נכון, נחסוך זמן וכסף שבוודאי מאוד יקרים לך.

למה אני זו שחייבת להכין לך את הלוגו?

לוגו הוא סימן ההיכר שילווה אותך לאורך כל חיי העסק. בין אם העסק הוא אדם פרטי ובין אם מדובר בחברה גדולה או במיזם, הרי שלוגו נכון, שנבנה לאחר מחשבה עמוקה התואמת את אופי העסק וקהל היעד, הוא זה שייצג אותך בצורה הטובה ביותר.
מהי הצורה הטובה ביותר? עיצוב ויצירת לוגו שקהל הידע שלך יידע להזדהות עימו. לוגו שיתקשר בצורה ישירה לתחום העיסוק שלך בין אם הוא רשום ומופיע בצורה ברורה ואם בצורה אבסטרקטית.

פרויקטים נבחרים בתחום עיצוב לוגו

עיצוב לוגו לאתר מתכונט עיצוב לוגו לדידי הפקות אירועים עיצוב לוגו לאתר Jobaba
עיצוב לוגו לאתר Zik קיצור כתובות אינטרנט עיצוב לוגו לחברת tao4u עיצוב לוגו לחברת אונליין מערכות מיגון מתקדמות
עיצוב לוגו לניר בכר הקלטות והפקות מוסיקליות עיצוב לוגו למשרד עורכי דין סיני אליאס עיצוב לוגו לאתר נבדל
עיצוב לוגו לחברת Teleaccess עיצוב לוגו לחברת נטו כיף הפקת אירועים עיצוב לוגו להייטק קוסמטיקס
עיצוב לוגו לאתר IsraJob עיצוב לוגו לדודס עיצוב לוגו לפורטל מקוון

תהליך עיצוב גרפי ללוגו בסטודיו

כדי למכור אותך אני צריכה להכיר ולהבין את המוצר או השירות שלך. יש תחומי עיצוב גרפי, כמו עיצוב אתרים למשל, בהם אני ממליצה להכיר את המתחרים ואת השוק ולהיעזר בהם לצורך סיעור מוחות. במקרה של עיצוב גרפי ללוגו זה שונה. יש תחומים בהם "מצפים" ממך לשדר אופי כזה או אחר- כשמדובר למשל בתחומים כמו עריכת דין, ראיית חשבון, חקירות – נצפה לראות לוגו נקי וברור, עם פונט (גופן) בכתב דפוס ואולי סמל (אייקון, צלמית) שמתקשרים אסוציאטיבית לתחום. לעומת זאת במגוון רחב של תחומים אחרים – מבחינה יצירתית השמיים הם הגבול!

בשלב ראשוני מאוד בעבודה יחד נצטרך להחליט על אופי הפונט (דפוס, כתב יד, מעוטר), בצבעים בהם נשתמש (או לא נשתמש…) והיעוד של הלוגו – האם הוא לאינטרנט בלבד או גם לדפוס. הסיבה לסעיף האחרון היא מאחר וזמן העבודה והעלויות של עיצוב לוגו מותאם לדפוס מול עיצוב לוגו מותאם לאינטרנט שונות וכך גם כללי המשחק. מניסיוני, באמצעות אפיון נכון והסכמה הדדית ניתן לייצר לוגו שיקלע בדיוק לטעמך. לפיכך, אינני מגבילה בכמות הסקיצות ללוגו(!)

עיצובים נוספים שעשיתי

עיצוב לוגו לנס ציון  Liberty logo
עיצוב לוגו אינטרנטי לאתר רעב מילי נהרדעה מעצבת פנים 
עיצוב לוגו לצימר אירוח הקשת בצפת עיצוב לוגו לקול ישראלים - קו טלפון ישראלי בחול  עיצוב לוגו לאתר ישראמדיה - צפייה ישירהכל הזכויות שמורות © 2005-2014 סטודיו Mani Design בניית אתרי תדמית