לקוחות ממליצים

כשישבנו לבנות את האתר קיוויתי כי
אתר מקצועי ואיכותי יהווה כרטיס ביקור הולם. תקוותי התגשמו מעל ומעבר...
שלמה מלר
ייעוץ כלכלי וניהולי

גם לך מגיע שרות מנצח!

לייעוץ אישי ומקצועי צרו קשר

053-335-3331

או מלאו את הטופס ואתקשר

שם:
מייל:
טלפון:

הושק לאחרונה...

בניית אתר תדמית מבוסס וורדפרס - פבל טולצ'ינסקי

אתר תדמיתי לפבל צלם מקצועי
בניית אתר תדמית מבוסס וורדפרס

אודות סטודיו מאני דיזיין

שמי מאני גרינבלט, ילידת 83', נשואה באושר ואמא לשני גורי אדם מדהימים.
כעצמאית – אני העובדת היחידה בסטודיו ועושה הכל בעצמי.
במקביל, עובדת כשכירה מאז 2008 בתחום קידום אתרים בזירות מגה תחרותיות בארץ ובעולם.

רקע מקצועי

ב2004, במהלך לימודיי בקורס שנתי לעיצוב גרפי, זיהיתי את הפוטנציאל הקיים באינטרנט והחלטתי שאת עתידי המקצועי אקדיש לשילוב בין עיצוב ואינטרנט. כדי לא "לבזבז" שנה נוספת, למדתי את התחום באופן עצמי. בשלוש השנים שלאחר מכן ביצעתי מגוון רחב של פרויקטים לאינטרנט ולדפוס בעלות סמלית לגופים שונים, רק בשל להתנסות ולשפר את יכולותיי תוך כדי תנועה. בשנת 2007 פתחתי רשמית את הסטודיו, שגולת הכותרת שלו היא בניית אתרי תדמית, והתחלתי לעבוד בחברה שהובילה את תחום בניית האתרים בארץ – נירוקס, שם ליוותי לקוחות בתכנון האתר ובנייתו. ב-2008 עברתי למחלקה בתחום "חדש"- קידום אתרים.

רקע תעסוקתי

בשלוש השנים שם למדתי שיעור חשוב מאוד – לא מספיק שיהיה לך אתר אינטרנט, חשוב שהלקוחות הפוטנציאליים שלך יוכלו להגיע אליו בשלב ראשון (לקדם ולפרסם את האתר), ולגרום לגולש לפנות אליך בשלב שני (אחרי שהוא כבר הגיע לאתר דרך חיפוש שביצע בגוגל). אתר שלא ייצר עבורך פניות הוא בזבוז מוחלט של כסף וזמן!

לצערי נתקלתי בלא מעט מערכות ניהול תוכן, של חברות שונות, בהן כל שינוי במערכת עלה תשלום מופרז נוסף או שלא היה ניתן כלל להטמיע פרמטרים לקידום בגוף האתר. מסיבה זו בדיוק החלטתי שלמרות שאינני מוכרת שירותי קידום אתרים, כל אתר שאבנה יכיל את הכלים הבסיסיים ש"גוגל צריך" כדי לדרג את האתר שלכם גבוה יותר באופן אורגני.

2010 – 2012 – מנהלת פרויקטים בקידום אתרים באחת החברות המובילות בארץ בתחום: SEO Israel. במהלך העבודה קידמתי אתרים ללקוחות ענק במשק הישראלי במגוון תחומים תחרותיים, ניהול מוניטין, ניהול קמפיינים בגוגל אדוורדס ועברתי את הסמכת גוגל אדוורדס.

2013-2014 מנהלת מחלקות הפיתוח בקבוצת BHS- בפועל- ניהול צוות עובדים בתחומים בניית אתרים, קידום אתרים אורגני וממומן + עבודה בפועל על אתרי לקוחות פרימיום בחברה. בשנה וחצי עיצבתי והקמתי מעל 40 אתרי לקוחות, לרבות אתר החברה.

כיום- עובדת על קידום האתר של חברה בריטית בינלאומית בזירות תחרותיות במגוון שפות וארצות בחו"ל.

מה שבטוח הוא..

הניסיון עושה את שלו ולשמחתי אני יכולה להציג תיק עבודות עצום בתחומים מגוונים. למידע מקצועי נוסף אודותיי בקרו בפרופיל הלינקדאין שלי או שתרימו טלפון ונשוחח 057-335-3331עקבו אחרינו ברשת:

Google Plus מאני גרינבלט Twitter Linkedin Facebook